شرکت تولیدی آلیاژ سازان اشتهارد

شرکت آلیاژ سازان اشتهارد بعد از کسب بیست سال تجربه در زمینه تولید فروسیلیکو منیزیم و جوانه‌ زا‌ها در شرکت آلیاژهای نشکن ساز،با مشارکت این شرکت و دیگر افراد فعال در صنعت فلزات در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید.

این شرکت طی دو سال، بعد از اخذ موافقت اصولی، احداث ساختمان و خرید و نصب کوره و تاسیسات آن‌، در نیمه سال ۱۳۹۳ تولید آزمایش را آغاز نمود. این شرکت با ایجاد اشتغال برای ۹۰ نفر در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ پروانه بهره برداری برای تولید ۴۵۰۰ تن فروسیلیس در سال گردید.

تلفن : ۴۴۰۵۴۲۱۰ ، ۴۴۰۵۴۲۶۹

ایمیل : Alloys.Eshtehard@gmail.com

 

معاونت بازرگانی : ۰۹۱۲7140657

 

 

درباره ما

درباره شرکت آلیاژ سازان اشتهارد

محصولات

آلیاژ سازان اشتهارد تولید کننده فروسیلیس / فروسیلیسیم توانسته است در زمینه ی کاری خود برترین محصولات را مصرف کنندگان ارائه دهد.

همکاری شرکا

شرکت آلیاژ سازان اشتهارد با همکاری شرکای خود توانسته اند برترین خدمات ممکن برای مصرف کنندگان تولیدات خود داشته باشند.

بهترین خدمات

ارائه بهترین خدمات برای مشتریان عزیز با دقت در تولیدات و بالا بردن سطح کیفی آنها که جلب رضایت مصرف کنندگان را به همراه دارد.

کیفیت

یکی از مواردی که همیشه در خط مشی شرکت آلیاژ سازان اشتهارد بوده کیفیت در خدمات اراده شده است و همواره مورد توجه قرار گرفته است.

نمودار پیشرفت شرکت آلیاژ سازان اشتهارد

شرکت آلیاژ سازان اشتهارد بعد از کسب بیست سال تجربه در زمینه تولید فروسیلیکو منیزیم و جوانه‌ زا‌ها در شرکت آلیاژهای نشکن ساز،

با مشارکت این شرکت و دیگر افراد فعال در صنعت فلزات در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید.

این شرکت طی دو سال، بعد از اخذ موافقت اصولی، احداث ساختمان و خرید و نصب کوره و تاسیسات آن‌، در نیمه سال ۱۳۹۳ تولید آزمایش را آغاز نمود.

این شرکت با ایجاد اشتغال برای ۹۰ نفر در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ پروانه بهره برداری برای تولید ۴۵۰۰ تن فروسیلیس در سال گردید.

هدف ما جلب رضایت مصرف کنندگان و سعی‌ ما ارائه بهترین خدمات به آنها است.

توسعه محصولات ۰
ایجاد اشتغال ۰
توسعه کارخانه ۰

مشتریان ما